top of page

SSS

 • Ürün pvc camda kullanılabilir mi , yani cam kesilip bu ürün monte edilebilir mi?
  Kedi kapımızın tasarımı yuvarlak olduğundan özellikle cam için tasarlanmıştır.ürünün camdaki açılması gereken delik çapı yuvarlak olduğundan camcılar rahatlıkla delme işlemini yapıyor.Ayrıca kendinden ayarlı ön ve arka kapaklı sistem olduğundan 4 vida ile kolaylıkla montajını yapabilirsiniz herhangi bir yapıştırma gerekmiyor.
 • Her iki yöne de (dışa ve içe) sürekli açık kalabiliyor değil mi?
  Evet,şeffaf kapak her iki yönede açılabiliyor .Ayrıca kilitleme düğmesi ile 4 yönede kilitleme yapabilirsiniz. 1) Açık konum;çift taraflı girip çıkabilir. 2)Kapalı konum;çift taraftan girip çıkamaz 3) sadece içerden dışarı çıkabilir,dışardan giremez 4)Sadece dışardan içeri girebilir,içerden çıkamaz.
 • Dış balkonum için alacağım. Kışları çok soğuk geçen bir şehirde kullanacağım soğuk hava sızdırır mı?
  Hava sirkülasyonu sadece kediniz kapıyı kullandığında olur kapakta bulunan manyetik mıknatıs olduğundan kendini otomatik kapatır açık kalmaz.
 • Pimapen kapıya uygulanabilirmi?
  Evet uygulayabilirsiniz.Ürünümüz kendinden kalınlık ayarlı ön ve arka kapaklı olduğundan Pvc,ısıcam,ahşap kapı, alüminyum kapı gibi tüm alanlarda kullanılabilir
 • Sürgülü cama uyar mı? Sürmeyi açarken sürmeye takılır mı? Çift cam sürme.
  Sürgülü kapılarda kullanabilirsiniz genelde problem olmuyor çarpma riski arka kapak çıkıntısında olabilir sürttüğü takdirde arka kapak iç tarafını kesmeniz gerekir.Arka kapak çıkıntısı 2 cm,dir
 • İç ölçülerini rica ediyorum çok karışık yazılmış açıklamada 8,5 kg kedi için kaç cm olmalı?
  Ürünümüzün iç ölçüleri 17,8 *18.0 cm dir. Dış ölçüler 24,5*24,5 cm Açılacak delik çapı ise 22,5 cm dir. Kedi kapımızın tasarımı yuvarlak olduğundan şişman kedi ve küçük ırk köpekler geçebiliyor.
 • Ahşap amerikan kapıya takabilir miyim ?Kapımızın kalınlığı 4 cm/
  Ahşap kapıya takılabiliyor kendinden ayarlı ön ve arka kapak 40 mm kadar genişleyebilir ahşap kapınızın kalınlığına uygundur. Kapınızın kesilen iç tarafı montaj sırasında açık kalmaz.
 • Şeffaf kapak neden sürtme yapar?
  Normal şartlarda şeffaf kapak sürtme yapmaz.Zaman zaman rastlanan kapak sürtmesi montaj sırasında ön ve arka kapağın vidalarının aşırı sıkılmasından kaynaklanır.Bu gibi durumlarda vidaları biraz gevşetmeniz sorunu ortadan kaldıracaktır.
bottom of page